הדרן-לומדעת, מכשירים חכמים 'מוגנים'

לומדעת טכנולוגיות יזמות ומסחר בע"מ

הרעיון

הדרן-לומדעת, מכשירים חכמים 'מוגנים'

השימוש במגוון המכשירים החכמים פשט בכל המגזרים. הפעולות הבסיסיות ביותר מבוססות על גישה לתקשורת מקוונת.
במגזר הערבי והחרדי החשש המוצדק של חשיפה לתכנים בעייתיים מעכבת את השימוש בכלים חיוניים אלו. המציאות מחייבת ודורשת באופן מיידי ומהיר דרכים חדשניות שיגרמו למגזרים האמורים להשתלב ולקבל את המציאות.
מעבר למגבלות הקבלה של הפתרונות, האוריינטציה של הקהל הזה לטכנולגיה בכלל ולטכנולוגיה חכמה ומתקדמת רחוקה מאוד וגורמת לריחוק גדול עוד יותר ממה שקורה בקהל הישראלי הכללי. בעוד המשתמש המצוי נתקל בבעיה שהוא לא יודע לפתור, הנגישות לפתרונות באינטרנט זמינים לו, וכל ידיד או קרוב יכול לעזור בפתרון. מה שאין כן במגזר המדובר השימוש קטן משמעותית מהקהילה הכללית, ומתקשה לקבל שימוש בטכנולוגיה, מעצם הריחוק ההכשרתי.
הרעיון הוא להביא לקידום הפתרון המאפשר את השימוש במרחב הדיגיטלי, ולקדם השתלבות ופיתוח פעולות ויישומים נחוצים כחלק טבעי מחיינו.
הרעיון כולל: 1. הטמעה תודעתית ביכולת לשמור על הכללים הקהילתיים ובמקביל להיעזר בטכנולוגיה. 2.הקמת מוקד תמיכה הכשרה ולמידה. 3. שרות והתאמה לכלל הציבור בקהל היעד תוך שימוש בכלים ובמכשירים החכמים.

פירוט היוזמה

התאמת הפתרונות לקהל היעד.
יצירת גיבוי ואישור מכל מנהיגי הקהילות המגזרים והפלגים.
בניית מערכות שיווק ופרסום שיהיה מקובל לקהל היעד.
מתן מענה מהיר ויעיל לשילוב אפליקציות נחוצות למשתמשים.
בניית מערכי הדרכה ותמיכה ומוקד שרות יעיל וייעודי.

הניסיון של הארגון

חברתנו פרצה דרך בשנים האחרונות במגזר החרדי בארץ, והינה כיום הפלטפורמה היחידה המקובלת על כל הזרמים והעדות.
הפעולה המרכזית שנעשתה על ידנו, הינה הקמת פלטפורמה טכנולוגית התומכת בכל הרמות הנדרשות להביא לשימוש מוצר אייכותי ויעיל, שמצד אחד נותן חופש ורוגע מלא מחששות לגישה למידע מסכן, ומהצד השני מאפשר את כל מה שנדרש בעולם הדיגיטלי החדשני.
הניסיון שלנו בתחום מוכיח עד כמה חסרה תשתית של הסברה הטמעה והדרכה בשביל שקהלי היעד מכל המגזרים ירגישו בטוח מספיק להשתמש בכלים ובמידע הנדרש.

פרויקטים של הארגון

המותג 'הדרן':
חברת הדרן מפתחת פתרונות לשליטה בשימושים במכשיר לפי הגדרות קבועות ליצירת מערכת מותאמת לדרישת המוסד הקהילה והפרט. החברה מבוקרת מפוקחת ומאושרת על ידי ועדת רבנים ועברה את האישור של רוב הקהילות והמגזרים בקהילות הדתיות בארץ.
המערכת כוללת התאמת רכיבי הגנה המונעים באופן מוחלט פריצה, הסרת המערכת או שינויה או גלישה שלא לפי הכללים שנקבעו.
הפתרון של הדרן, מוטמע בלב מערכת ההפעלה של המכשיר ולכן אינו גורם להאטה בגלישה או בביצועי המכשיר ובחוויית השימוש.
המערכת עברה את הבדיקות המחמירות של חברת 'סאני' היבואנית הרשמית של חברת סמסונג, בכדי לוודא שאין פגיעה בביצועי המכשירים, בחומרה, ובחוויית השימוש. הבדיקה עברה בהצלחה והמכשירים קיבלו אחריות רשמית, הניתנת למימוש בכל סניפי רשת חנויות סמסונג בארץ.

בנוסף, הקמנו את המותג 'שוהם' הפונה יותר לאוכלוסייה שאינה שייכת באופן מובהק למרכז המגזר החרדי, אלא למעגלים רחבים יותר המתקרבים יותר למגזר החרדי. בפרוייקט זה הפעלנו מסלולים ושיח שיווקי מותאם יותר לאופי הקהילה.

ליצירת קשר

דוב מילר

noun_contact_3496930.png

0503005742

noun_Phone_3456903.png
noun_Email_2738540.png
noun_website_2197471 (1).png